KONST / Litografier / Färglitografier 8192438
nr 819 2438
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Färglitografier, 4 st. Åke Wickström (f. 1927), numrerade och signerade, motivets mått: 37x46
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 april 2013
kl 20:10:57
6/4 23:02:36
100 kr
8/4 19:56:56